Interneto pamokos senjorams

Tai puiki dovana tėvams  padėkite jiems tapti savarankiškais.

Gebėjimas naudotis technologijomis ne tik suteikia pasitikėjimo savimi, daugiau laisvės, bet ir leidžia domėtis savo interesais. 

Vienos pamokos  trukmė – 3 ak. valandos. Kaina – 9,56 Eur. Užsisakant 4 pamokas iš karto, jos kainuos tik 28,67 Eur. Galima lankyti visus užsiėmimus arba užsiregistruoti tik į vieną ar kelis iš jų.

PROGRAMA

1 pamoka

Kaip prisijaukinti kompiuterį?

Neskubėdami (-os) mokysimės kaip įjungti ir taisyklingai išjungti kompiuterį, kokios jo funkcijos, kas yra CD / DVD diskai, kaip jie įsideda; sužinosime, ką daryti, jei viskas užstringa. Taip pat kiekvienas besimokantysis gaus atmintinę, kuri nuolat primins pagrindines kompiuterio naudojimo taisykles.

2 pamoka

Kaip bendrauti su artimaisiais programa Skype ?

Šios pamokos tikslas – išmokti naudotis „Skype“ programa, kad galėtumėte nemokamai ir patogiai bendrauti su artimaisiais. Mokysimės susikurti  profilį, surasti kontaktus, kaip susirašinėti, prisijungti pokalbiui, siųsti dokumentus ar muzikos failus.

3  pamoka

Kaip surasti informaciją internete?

Internete yra daug įdomios ir aktualios informacijos. Šios pamokos metu mokysimės surasti reikalingą informaciją, ją parsisiųsti ir išsaugoti. Internetu netgi galėsite užsiregistruoti į polikliniką, susirasti vaistų aprašymą. Internetas taip pat yra erdvė socialiniams kontaktams užmegzti. Išmokite, kaip susirasti draugų ar susipažinti su bendraamžiais internetu.  Išmokysime susikurti asmeninę pašto dėžutę, atskleisime jos naudojimo galimybes. Galbūt namie dar neturite interneto? Ne bėda, patarsime, kaip įsigyti Jums palankų Skynet interneto planą.

4  pamoka

Kaip naudotis teksto redaktoriumi?

Jau išmokote, kaip surasti reikalingą informaciją internete? Puiku! Pats laikas išmokti naudotis teksto redaktoriumi – nusikopijuoti tekstą, išsisaugoti, parinkti šriftus, susikurti lentelę ar įterpti paveikslėlį. Išmoksite apipavidalinti dokumentą, kad atrodytų tvarkingai ir patraukliai, jį atsispausdinti. Galėsite patys susikurti savo receptų knygą ar parengti enciklopediją Jus dominančiomis temomis.

5  pamoka

Kaip susimokėti mokesčius internetu?

Vis dar mokate mokesčius pašte ar žingsniuojate į banką? Naudokitės interneto privalumais – čia apmokėjimo ir pinigų pervedimas atliekamas neišeinant iš namų. Pamokos metu išmoksite, ko reikia norint naudotis internetine bankininkyste ir kaip prisijungti prie įvairių Lietuvos bankų internetinės sistemos. Taip pat sužinosite, kaip sumokėti mokesčius internetu, peržiūrėti savo sąskaitos likutį, pervesti pinigus, apsaugoti savo duomenis.

Registracija į mokymus el. paštu mokymai@penki.lt arba telefonu 8 5  266 4520.